تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست صمیمی مدیر شعب گلستان و همکاران انتظامات استان ‏

مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان طی نشستی صمیمی ، با کارکنان دفتر حراست و انتظامات استان دیدار و ‏گفتگو نمود.‏ در این دیدار اسدی فر مدیر شعب استان، طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست و تشکر و ‏قدردانی از تلاشها و زحمات پرسنل دفتر حراست مدیریت و کارکنان انتظامات استان در ایجاد امنیت، آرامش و ‏نظم حاکم بر مجموعه بانک، گفت: امام صادق (ع) می‌فرماید: امنیت، عدالت و آسایش سه چیزی است که همه ‏مردم به آن نیاز دارند. ‏

وی در ادامه افزود: مسئول تأمین امنیت خود کارکنان هستند و اخلال در آنها موجبات عدم ایجاد امنیت در جامعه می‌شود. اسدی فر با ذکر این مطلب خاطرنشان کرد: در عین داشتن قدرت، بایستی عدالت را رعایت نماییم تا بدین‌وسیله امنیت نیز ایجاد شود.

مدیر شعب گلستان به نقل از پیامبر اکرم (ص) گفت: در شهری که مردم احساس امنیت نکنند در آن خیر و برکت وجود نخواهد داشت. وی خطاب به همکاران انتظامات ، بر داشتن رویکرد مثبت در امور، کم جلوه ندادن خود و قدر خود دانستن، ایجاد انگیزه در کارکنان، داشتن نظم و انضباط اداری و نظامی، خوشرویی و حسن خلق، تشویق و تجلیل از کارکنان فعال، برخورد با کارکنان بی‌مسئولیت و سهل‌انگار، داشتن احاطه کامل و توجه به امور عاطفی و مالی مجموعه تحت امر و حفظ اسرار شخصی تأکید کرد.

مجید اسدی فر در ادامه خواستار صداقت، درستی و امانت‌داری در کار، داشتن روحیه انتقادپذیری، وفای به عهد، قانون مداری، به‌کارگیری ادبیات مناسب در مکاتبات و گفتگوها و پرهیز از منکرات شد و خاطر نشان کرد، رعایت تمامی این موارد می‌تواند ما را به‌عنوان فردی شاخص و مثبت در بین مردم و سایر همکاران جلوه دهد.

مدیر شعب استان، داشتن نظم و انضباط شامل حضور به‌موقع در محل کار، احساس حضور و به‌موقع بودن در کار، نظم بصری در پوشش و چهره، احترام به همکاران، پاسخ‌گویی صحیح و به‌موقع به مراجعین ، آشنایی با مسائل بانکی، دقت و حراست در وظایف محوله را از شاخص‌های مرتبط و جدی کارکنان انتظامات برشمرد.

اسدی فر در پایان سخنان خود از کارکنان انتظامات خواست تا دقت در ورود و خروج خود ، کنترل ترددهای همکاران و انعکاس به مسئولین دفتر حراست، کنترل ورودی و خروجی اقلام از مدیریت، شناسایی و پرسش از افراد ناشناس به‌منظور شناخت و راهنمایی صحیح آنان را سرلوحه کار خود قرار دهند و به‌درستی رعایت نمایند.

در ادامه این نشست، محمدصادق مرادی شاهکوهی مسئول دفتر حراست مدیریت گلستان ضمن تشکر و قدردانی از برگزاری این نشست، توضیحات و گزارشی از اقدامات و عملکرد دفتر حراست مدیریت ارائه نمود. همچنین در بخش دیگری از این جلسه، کارکنان انتظامات پیشنهادات ، مسائل و دغدغه‌های خود را پیرامون حوزه کاری مربوطه بیان نمودند.

آخرین بروزرسانی 1398/11/19