تازه های اخبار تازه های اخبار

گردهمایی فصلی روسای دوایر مدیریت گلستان و روسا و معاونین شعب استان

مدیر شعب استان گلستان : روسا و معاونین شعب نقش مهم و اثر گذاری در افزایش بهره وری شعبه دارند. این مطلب را مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان در گردهمایی فصلی روسای دوایر این مدیریت و روسا و معاونین شعب استان عنوان نمود.

وی در ابتدای این نشست ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تبریک به مناسبت فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، از تلاشها و زحمات کلیه همکاران در تمامی سطوح تشکر و قدردانی نمود و طی سخنانی گفت : با توجه به نزدیکی به ایام پایانی سال، لزوم حفظ آراستگی شعب و نیز به منظور حصول نتایج عملکرد یکساله همکاران، ضروریست تا پایان سال با برنامه ریزی منسجم و مطلوب، تلاشها و زحمات همکاران به ثمر بنشیند و انتظارات سازمان برآورده شود.

مجید اسدی فر افزود : روسای شعب باید ضمن کنترل و نظارت موثر ، حساسیت لازم را در خروج منابع و نیز دقت کافی را در امر وصول مطالبات و همچنین سرفصلهای حسابداری بانک و تهیه صورتهای مالی صحیح و سریع داشته باشند.

 مدیر شعب گلستان در ادامه به حوزه وصول مطالبات پرداخت و عنوان کرد : از هم اکنون تدبیر مناسبی را به منظور جلوگیری از افزایش مطالبات به ویژه در حوزه عقود مشارکتی در ابتدای سال جدید اتخاذ نمایید و با توجه به پرداختی های دولت در ایام پایانی سال، ضمن بسیج کلیه همکاران به منظور پیگیری جدی ، موثر و با دقت مطالبات ، مذاکره و تماس تلفنی و صدور اخطار برای بدهکاران عقود مبادله ای را در دستور کار قرار دهید.

وی تصریح کرد : پرداخت تسهیلات می بایست با رعایت بهداشت اعتباری صورت پذیرد و اگر تسهیلاتی بدون رعایت این موضوع پرداخت شد ، جابجایی مسیول شعبه دلیل بر سلب مسیولیت از ایشان نمی باشد.

مدیر شعب استان عنوان کرد: روسا و معاونین شعب نقش بسیار مهمی در ساماندهی امور و افزایش بهره وری شعبه دارند و در این خصوص تعامل و همکاری متقابل آنان با یکدیگر موجب ارتقا شعبه و بالعکس تنزل آن خواهد شد.

اسدی فر با بیان این مطلب، یادآور شد : افزایش یا کاهش بازدهی یک شعبه ، بر کارنامه عملکرد تمامی همکاران آن شعبه تاثیر گذار خواهد بود و این موضوع در تصمیم گیری های مدیریت نقش مهم و موثری دارد.

وی همچنین در ادامه به موضوع ارزیابی عملکرد پرداخت و خطاب به همکاران گفت : شعبی که در فرایند ارزیابی عملکرد دارای عملکرد ضعیفی می باشند، می بایست تغییر رویه داده و عملکرد و بازدهی خود را در ایام پایانی سال بهبود و ارتقا بخشند.

مدیر شعب گلستان در بخش دیگری از سخنان خود در این گردهمایی اظهار داشت: روسای شعب می بایست با فعالیت بیشتر در حوزه بازاریابی ضمن حفظ و نگهداری مشتریان خود برای مذاکره به منظور جذب منابع بیشتر به سراغ مشتریان جدید روند و صرفا در انتظار انجام بازاریابی و معرفی مشتری جدید از سوی ستاد مدیریت نباشند.

وی همچنین در ادامه ، توصیه ها و نکات حفاظتی و ایمنی لازم الاجرا در خصوص سیستم های بانک را یاداور شد و بر توجه به نظم بصری و بر حغظ اراستگی فضای داخلی و بیرونی شعب و نیز روشن بودن تابلوها و خودپردازها تاکید کرد.

مجید اسدی فر در پایان سخنان خود خواستار پاسخ به موقع و در موعد مقرر به ابلاغیه های بازرسی مرکز و مدیریت ، تعامل مناسب با شرکت های وصول مطالبات ، عدم اهمال در پیگیری وصول اقساط تسهیلات مربوط به طرح 1 و 2 و سپرده رها و نیز پیگیری جدی و مستمر وصول مطالبات بانک شد.

گفتنی است؛ در ادامه این نشست مشترک ، باقر ایمانیان رییس دایره مالی و داده های مدیریت آمار عملکرد شعب استان را در حوزه های مختلف بانک تجزیه و تحلیل و مورد بررسی قرار داد و در ادامه یاسر حسن پور معاون حفاظت پرسنلی دفتر حراست، نکات امنیتی و حفاظتی در حوزه پدافند غیر عامل را تشریح نمود.

 همچنین عبدالمناف شکی مسیول دایره سیستم ها نیز مسایل و موارد مربوط به حوزه IT و فناوری اطلاعات بانک را برای حاضرین در این جلسه عنوان کرد.

گفتنی است، در بخش پایانی این گردهمایی ، پس از سخنان دانیال رشیدیان رییس شعبه مرکزی گرگان و مهدی پسرکلو رییس شعبه مرکزی گنبد کاووس که نظرات ، پیشنهادات و مسایل مربوط به همکاران شعب استان را در این جلسه مطرح نمودند ، از تلاشها و زحمات موثر همکاران دایره سیستم ها ، معاون دایره فنی و ارزیابی و شعب آق قلا ، امام رضا (ع) علی آباد کتول و تراکمه گنبد کاووس توسط مدیر شعب استان با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل و قدردانی شد.

آخرین بروزرسانی 1398/11/21