تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست مشترک مدیر شعب گلستان با مدیرکل پست استان

مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان طی نشستی مشترک با مدیرکل پست استان دیدار و پیرامون تعاملات مشترک و همکاری‌های دوجانبه گفتگو و مذاکره نمود.

در این دیدار که سید باقر زرگر معاون اجرایی مدیر شعب استان، علی شکی رییس دایره پیگیری وصول مطالبات مدیریت و همچنین معاون و رییس مبادلات اداره کل پست استان نیز حضور داشتند، مجید اسدی فر مدیر شعب استان از حضور مدیرکل و مسیولان اداره کل پست در این مدیریت ابراز خرسندی نمود و آمادگی بانک مسکن را برای تعامل و همکاری‌های لازم با این اداره کل اعلام نمود.

همچنین در ادامه این نشست مشترک ، جلالی مدیرکل پست نیز توضیحاتی را در خصوص اقدامات و فعالیت‌های این اداره کل و سرانه پست کشور ارایه نمود و عنوان کرد؛ بانک مسکن به‌عنوان اولین بانک در مجموعه بانک‌های طرف قرارداد با پست می باشد که در این خصوص جایگاه ویژه‌ای دارد.

گفتنی است، در پایان این دیدار، طرفین ضمن تاکید بر گسترش تعاملات و همکاری‌های فی‌مابین، مقرر نمودند چاپ و توزیع اخطارهای بانک بصورت یکرو و غیرقابل رؤیت باشد و اخطار به شخص مخاطب ابلاغ و در صورت نبودن وی، اخطارها به بستگان درجه‌یک یا دو ایشان ابلاغ شود.

همچنین با توجه به مهلت 20 روزه ارسال اخطارها، مقرر شد اخطارهای توزیع‌شده در 2 مرحله مستقیماً به شعب شهرستان ارسال و پس از تایید توسط مسیولین شعب، آمار تجمیعی جهت پرداخت کارمزد به مدیریت ارایه شود و نیز درصورتی‌که بابت اخطارهای ارسالی برای مشتریان بانک، اشکال و ایرادی در فرآیند کاری اداره پست مشاهده شد، مراتب کتباً به آن اداره کل جهت بررسی اعلام و ارسال شود.

آخرین بروزرسانی 1398/12/5